Tasapisi Targemaks logo on sündinud kolmest märksõnast: loodus, loovus ja lapsed.

Miks just liblikas? – liblikas kannab endas palju erinevaid sõnumeid.

  • Kreekal keeles tähendab psyche nii liblikut, kui hinge.
  • Ilmaennustaja Edward Norton Lorenz sõnastas nn. liblikaefekti. Ta jõudis arusaamiseni, et piltlikult öeldes võib ka liblika tiivalöök muuta veidi atmosfääri hetkeolekut ja selle muutuse kumuleerudes võib kuu aja pärast tekkida hävitav tornaado – või hoopiski ära jääda, kui näiteks teise liblika tiivalöök aitas eos summutada esimese liblika põhjustatud laviini?

liblikas
Pilt Inseneeria veeb 2010

Seega on võimalik et väikesed mõjud võivad tekitada suuri pikaajalisi muutusi. Sarnasel põhimõttel on võimalik tekitada muutusi ka meis endis.

  • Tasapisi Targemaks eesmärk on pakkuda inimestele võimalusi iseenda avastamiseks. Vahel piisab tõukeks vestlusest, vahel tekib tõuge teisi kuulates, midagi maalides, voolides või mõne loomaga kohtudes.

Miks just käsi?
Läbi käte õpime maailma tundma ja tunnetama. Kätega on võimalik luua uusi ja unikaalseid asju. Kätega on võimalik teha haiget ja lammutada kõik, mis meie ümber. Oluline on see, kas ja kuidas me neid kasutame.
Tasapisi Targemaks tegevused pakuvad teile võimaluse avastada iseennast läbi käte, luues nende abil savist või värvidest midagi, mis aitab meil jõuda iseendani.