mina ja Anu

 

 

Olen lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli veterinaaria teaduskonna. Töötanud loomaarstina põllumajandusühistus ja väikeloomakliinikus.

Kümme aastat töötasin päästeteenistuse avalike suhete osakonnas andes inimestele infot päästesündmustest. Kommunikatsioonitöö kõrval osalesin loomapääste koolitusprogrammi koostamisel ning olin loomapääste valdkonna koolitaja.

Olen vabatahtlik päästja, Aegviidu Päästeseltsi asutajaliige ning juhatuse liige.

Olen loomadega olnud seotud alates lapsepõlvest. Loomad ja loodus, meie ühisosa avastamine ja tunnetamine on osa minu maailmast.

Iga uus valdkond avardab meie silmapiiri, loob uusi seoseid, võimaldab näha asju teise pilgu alt ja lõppkokkuvõttes elada sisukamat ja õnnelikumat elu. Muusika maailma sisenemiseks tuleb esmalt pillimängu õppida. Looduse ja loomadega kooskõla leidmiseks tuleb neid hinnata, lugu pidada, märke lugeda ning osata arvestada. Vastasel korral võib saada haiget või olla hiljem pettunud.

Olen veendunud, et loomadega suhtlemine muudab meie elu sisukamaks igas valdkonnas. Akvaarium disainibüroos võib anda tõuke uuteks loovlahendusteks ning kooli elavnurgas olevate loomade jälgimine aidata õpilastel paremini mõista omavahelisi suhteid.

„Tasapisi Targemaks“ on üks ustest, mille kaudu Kristiga saame oma väärtusi ja loomadega suhtlemisel tekkivaid võimalusi tutvustada. Tasapisi Targemaks.

Ants Raava