koos  koolitaja Kristi Raavaga, väärtusarenduse eksperdi ja psühholoogiga

kuldne pold

Oleme pidevas liikumises ja teel kuhugi. Oma teel tuleb meil teha valikuid tööelus, paarisuhtes, laste kasvatamisel. Tekib hulgaliselt küsimusi, milline töökoht mulle sobib, kas ma tegelen ikka õige asjaga, kas ma kasvatan oma lapsi õigesti, mis on paarisuhtes oluline? Elu pakub meile palju valikuid ja meil tuleb vastu võtta otsuseid aga, milline on õige valik? Igapäevases elus satume konfliktidesse, kus emotsioonid tõusevad lakke ja oleme valmis võitlema lõpuni. Tekib küsimus, miks ma võitlen ja ei suuda rahuneda? Kuidas käituda konfliktides, kus kellegi käitumine, elustiil, sõnavara mulle ei meeldi.

 

Meil elus on laias laastus kolme tüüpi ressurssi – aega, raha, energiat. Päevast päeva me kulutame oma ressursse ja vahel tekib küsimus, kas see läheb ikka õigesse kohta?

 

18000 sekundit iseenda avastamiseks annab Teile võimaluse tutvust teha millegagi, mis mõjutab Teie elu iga päevaselt. Teie isiklike väärtustega. Me teeme igapäevaselt otsuseid tuginedes oma väärtustele, millest me ise ei ole tihti teadlikud. Teadlikkus annab meile selguses ja sisemise rahu enda tegevustes.

 

Koolitusel otsime vastuseid järgmistele küsimustele

  • Millist rolli mängivad väärtused meie elus?

  • Millised on teie isiklikud väärtused ja kuidas need mõjutavad teie igapäevaseid valikuid ja otsuseid?

  • Millised väärtused juhivad Teid tööl ja kodus?

  • Kuidas on kujunenud Teie isiklikud väärtused?

  • Kuidas toime tulla väärtuskonfliktidega?

  • Milline on sinu isiklike väärtuste pingerida ja mida see sinu jaoks tähendab?“

Koolitus põhineb Success Resources metoodikal.

Kristi Raava on psühholoogina üle 10 aasta aidanud lastel ja noortel leida teed iseendani. Teinud üheksa aastat lapsevanemate efektiivsustreeningut, mis aitab vanematel parandada suhtlemisoskusi ja teadvustada lastele edasi antavaid väärtusi. Viimased neli aastat on Kristi pühendunud väärtusarendusele nii individuaalsel kui organisatsiooni tasandil. Viinud läbi väärtuste teemalisi eneseanalüüsi koolitusi ja teinud organisatsioonidele väärtusanalüüsi. Väärtuste teemaga peab Kristi kõige olulisemaks ühte mõtet „Väärtusi tuleb elada ja teadlikult“ Kristi ise peab oma tegevuses oluliseks järgmisi väärtusi: avatus, loovus, areng, hoolivus, koostöö.

 koduka kristi

Kristi jaoks on koolitamine ja õpetamine üks enesearengu vorme. Sellel põhjusel on ta õpetanud lapsi alates 1 kl. kuni gümnaasiumini ja koolitanud täiskasvanuid. Sellel suvel tegi Kristi uue sammu koolitaja enesearengus ja omandas Londonis, maailma tipptegijatena tuntud Succesful Resources koolitajate käe all uusi koolitusnippe.

Kristi ise peab seoses väärtustega oluliseks järgmist mõtet „Väärtused on tee, millel me kõnnime, miski millele me rajame oma elu.“ Kas me ikka teame, millel me rajame oma elu?

Koolitus on üles ehitatud lühiloengutele, praktilistele harjutustele.

Koolitust on võimalik tellida sisekoolituseks.

 

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Kui soovid rohkem infot koolituse kohta siis kirjuta   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

või helista Kristile 51-13705See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helista Kristile 51-13705